Přeskočit na obsah
Věřte, že

Práci u nás si zamilujete

V Robertshaw jsme všichni jako jedna rodina. A o členy své rodiny moc rádi pečujeme. Proto je samozřejmostí řada výhod, díky kterým se vám tady bude ještě více líbit.

Zjistěte

Proč jsou naši zaměstnanci tak spokojení

references-photo

Michal P.

V Robertshaw pracuji od roku 2013. Aktuálně jako výrobní skladník. Rád udržuji pořádek, a proto jsem si i vybral tuto práci. Během směny vychystávám materiál pro naše operátorky a operátory a na jejím konci odcházím vždy s čistou hlavou od uspořádaného stolu. To je pro mě nejvíc. I když druhý den můžu začít s udržováním pořádku znovu od nuly, neměnil bych :-).

Michal S.

Konstruktérem v Robertshaw jsem od roku 2019. Nejvíc na mé práci miluji, že žádný den není stereotyp. Někdy upravuji třeba modely forem, jindy se zabývám diagnostikou technických problémů. A hlavně tady mám svobodu. Nejen v rámci pružné pracovní doby, díky které mohu perfektně skloubit pracovní život s tím osobním a s mými koníčky. Moc oceňuji i možnost upravit si pracovní procesy podle svého. Přesto, že některé nové věci se občas těžko prosazují, dá se v Robertshaw pokaždé na všem rozumně domluvit.

Eva K.

V Robertshaw pracuji od ledna 2020, a to na pracovišti, kterému se říká vlnovce. Práce mě baví hlavně proto, že nedělám pořád dokola jeden stejný úkon, ale během směny vystřídám několik činností. Není to nuda a díky změně pracovních poloh nejsem po pracovním dni tak rozlámaná, jako kdybych pořád jenom seděla nebo stála. Proto bych tuto práci klidně doporučila i všem ostatním. Navíc není příliš náročná, takže se ji zvládne naučit opravdu každý. Líbí se mi také, že mohu pracovat na dvě směny a zbývá mi tak dostatek volného času na mé blízké i na moje koníčky. Super je i kantýna s velkým výběrem jídla a tři přestávky, díky kterým mám dostatek času se v klidu najíst :-).

Andrea F.

Na pracovišti MP3/Neff jsem v Robertshaw od roku 2015. Dělám hlavně u linky Simecon a to mě dost baví, protože u toho skoro lítám :-). Oceňuji také možnost zůstat v práci přesčas a přivydělat si tak něco navíc. Díky různorodé činnosti se stává, že občas pracuji někde jinde. Už jsem tady byla skoro na všech pracovištích. Někomu by to mohlo vadit, já to ale beru jako výhodu.

Mirka F.

Do Robertshaw jsem v roce 2015 nastoupila jako operátorka v lisovně plastů. Práce to byla docela náročná, ale bavila mě. Díky mé preciznosti se mi však brzy povedlo vypracovat se a od února 2017 už tady dělám inspektorku kvality. A to mě baví ještě víc. Jako puntičkář si to opravdu užívám a do své práce dávám všechno. Snad jedinou nevýhodou je velká zodpovědnost, kterou mám. Ale možná je to spíš výhoda :-). Ovšem to nejlepší na mé práci je skvělý kolektiv. Všichni jsme tu taková velká rodina a rozumíme si. Bez toho by to prostě nešlo.

Poznejte

Výhody práce v Robertshaw Šternberk

Dovolená 25 dní za rok

Je nám jasné, že jenom spokojení a odpočatí zaměstnanci mohou podávat ty nejlepší pracovní výkony. Proto u nás máte každoročně nárok na krásných 25 dní dovolené.

Teplé jídlo a kantýna

S prázdným břichem se pracovat dost dobře nedá. Postaráme se tedy, aby to vaše bylo vždy plné. Vybrat si můžete každý den z 5 jídel, takže na své si přijde opravdu každý.

Stravenkový paušál

51 Kč / za odpracovanou směnu v čistém do mzdy jako příspěvek na jídlo.

Příplatky za práci přesčas

Jsme si vědomi, že práce nad rámec pracovní doby není samozřejmostí. Proto ji umíme patřičně ohodnotit. Za každý přesčas si u nás zasloužíte 40% příplatek.

Náborový příspěvěk 20 000 Kč

Vážíme si, že jste se rozhodli pracovat právě pro nás. Proto od nás hned do začátku dostanete příjemnou motivaci v podobě náborového příspěvku.

Penzijní pojištění

Myslíme na vaši budoucnost. Každý měsíc od nás dostanete příspěvek 3 % z vaší hrubé mzdy (minimálně 500 Kč) na penzijní pojištění.

2 Sick days

Když ti není dobře, tak zůstaň doma! :)

Benefitní karta

Každý rok to nabijeme benefitní kartu, kterou můžeš využít na nákup léků, knih, dovolené a zábavy.