Přeskočit na obsah

Odborná praxe, stáže a brigády

Pro studenty

Studuješ střední nebo vysokou odbornou školu? Rádi ti pomůžeme s výběrem vhodného budoucího povolání nebo podáme pomocnou ruku při tvorbě maturitní, bakalářské i jiné práce. A taky si u nás můžeš přivydělat nějakou tu korunu navíc.

U nás tě to bude bavit

Proč si pro svou stáž či studijní praxi vybrat právě Robertshaw? Protože u nás tě to bude fakt bavit. A třeba zrovna tady zjistíš, kam své kroky nasměrovat i v budoucnu a které povolání je pro tebe tou správnou volbou.

  • Budeme tu celou dobu pro tebe a rádi se vším pomůžeme a poradíme.
  • Nebudeš se rozhodně nudit. Dostaneš se i ke zpracování menších projektů.
  • Vyzkoušíš si, jak to chodí v mezinárodním korporátu.
  • Můžeš u nás strávit nejen stáž či praxi, ale taky si přivydělat na brigádě.

Chceš to s námi zkusit?

Máš zájem o brigádu, stáž či praxi? Dej nám o sobě vědět a určitě se domluvíme. Už se těšíme!

Přijď se k nám podívat

Zajímá tě, jak to u nás vypadá? Láká tě nakouknout do zákulisí naší výroby? Není problém, rádi tě v našem šternberském závodě provedeme. Stačí se s námi domluvit na exkurzi.

Ukaž, co umíš

I jako student na praxi se v Robertshaw dostaneš k zajímavým projektům. Třeba Tomáš u nás pod vedením specialisty na automatizaci Františka vyrobil během své praxe přístroj, který pomůže ostatním studentům a zájemcům o práci pochopit, jak naše produkty fungují. Dokážeš něco podobného i ty?

Kde se můžeme potkat

Nejjednodušší je nám napsat nebo zavolat a prostě si u nás domluvit schůzku nebo třeba rovnou praxi. Pokud nás chceš ale nejdřív jen tak nenápadně okouknout, povede se ti to v některé ze škol, se kterými spolupracujeme a které pravidelně navštěvujeme. Stejně tak můžeš na náš stánek narazit i na burze práce a na dalších veletrzích.