Přeskočit na obsah

ANALYTIK DAT PRO VÝROBU

Přidáno před 17 dny

Šternberk

Jste odborníkem na Excel, zvládnete zpracovávat velké objemy dat z různých zdrojů a dokážete uplatnit své schopnosti k optimalizaci procesů a zvyšování efektivity v průmyslovém prostředí?

Chcete společně tvořit budoucnost výroby pomocí vyhodnocování dat?

Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám transformovat data na akční a využitelné informace!

Co vás čeká?

  • Budete pracovat s velkými datovými soubory, analyzovat a transformovat výrobní data pro další zpracování;
  • budete spolupracovat s výrobou a finančním oddělením na sběru a konsolidaci dat z různých zdrojů;
  • ve spolupráci s finančním kontrolorem budete analyzovat náklady výrobků, náklady na materiál, práci a režie, spoluvytvářet cenové analýzy, rozpady a posuzovat celkový dopad mixu;
  • budete integrovat data, kdy výsledkem bude ucelený pohled na výrobní procesy, doporučení pro zlepšování jejich efektivity;
  • výhodou jsou zkušenosti s programy pro průmyslové prostředí (ERP systémy, PLEX,…)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

hledáme nadšence, který:

  • se aktivně zapojí do našemu týmu jako profesionál se zkušenostmi nebo se teprve začíná učit a nedostatek zkušeností nahradí vysokým potenciálem pro růst a rozvoj svých schopností;
  • má silnou znalost nástrojů MS Excel a velmi dobré analytické schopnosti;
  • umí pracovat samostatně i v týmu;
  • dokáže představit své výsledky a doporučení ve srozumitelných a jasně strukturovaných prezentacích;
  • je odborníkem, ale podporuje efektivní komunikaci a dokáže sdílet své znalosti s ostatními;
  • má pokročilou znalost AJ.

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na strategických rozhodnutích společnosti;
  • velmi dobré mzdové ohodnocení;
  • týden dovolené navíc;
  • 2x sick day;
  • pružnou pracovní dobu, zkrácený úvazek 37,5 hod/ týden;
  • nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění;
  • 51 Kč denně stravenkový paušál;
  • kantýna a teplá jídla na pracovišti (výběr z 6 jídel);
  • kafetérie;
  • podpora při dalším profesním vzdělávání;
  • podporující tým a stabilitu mezinárodní společnosti.
  • Hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný 01.06.2024

Benefity

  • 51 Kč stravné za odpracovanou směnu
  • Kulturní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění (3% z hrubé mzdy)
  • 25 dní dovolené za rok
  • Flexibilní pracovní doba 37.5 hodiny/týdně
  • Kantýna a teplé jídlo denně přímo na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • 2x sick day